Obserwatorzy

środa, 2 lipca 2014

Dziergano- czytelnicza środa

  Dzisiaj mi się udało zdążyć z postem czytelniczo- dzierganym. Na drutach prosta bluzka z włóczki, którą kiedyś chciałam sprzedać, ale skoro nie znalazł się nikt chętny, postanowiłam ją wykorzystać. Jest to moja druga bluzka robiona od góry. Jak na razie jest zupełnie prosta, ale kto wie czy gdzieś w okolicach korpusu nie pojawią się jakieś elementy ozdobne.

Czytelniczo natomiast po pozycjach obyczajowych wróciłam do kryminałów. Tym razem za radą koleżanki sięgnęłam po książkę nieznanej mi wcześniej autorki- Aleksandry Marininy "Kolacja z zabójcą". Akcja książki dzieje się w Rosji, gdzie pani kryminolog zostaje zamordowana przez płatnego mordercę, specjalistę od "nieszczęśliwych wypadków". Jednak nie jest to morderstwo doskonałe. Dobrze się czyta, ale polecam ją raczej dla osób 40+, którym łatwiej będzie zrozumieć stosunki panujące w ówczesnej Rosji.
A tak z innej beczki- muszę się pochwalić- mój syn zdał maturę:) Wyniki niestety nie rewelacyjne i nie wiadomo czy dostanie się tam gdzie chciał. Zobaczymy.

8 komentarzy:

 1. Lucynko... najważniejsze, że syn zdał. Obserwując dzieci znajomych i czytając różne informacje na temat tegorocznych matur wyniki jej są bardzo marne. Mnie czeka "ta" przyjemność w przyszłym roku
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję Twojemu synowi :-) na pewno dostanie się na wymarzone studia - zobaczysz.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawie zapowiada się bluzka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Marinina jest świetna a jej bohaterka Kamienska jeszcze lepsza :) Gratulacje dla syna, mnie to czeka w przyszłym roku. Serdecznosci.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla ciebie i syna!
  Do Marininy ciągle się przymierzam.

  OdpowiedzUsuń
 6. A mnie się książka nie podobała.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje:) Bluzeczka zapowiada sie obiecująco. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje dla syna! :) z dostaniem się tam, gdzie chce nie powinien mieć problemu, bo ogólnie tegoroczne matury wypadły jak wypadły ;)

  OdpowiedzUsuń