Obserwatorzy

środa, 25 lutego 2015

Środowy post

 Dzisiaj środa i na szczęście zdążyłam z postem czytelniczo- dziewiarskim. W ubiegłym tygodniu mi nie wyszło, ale to nie znaczy, że nic się u mnie nie dzieje.


Tym razem mniej dziergam, a więcej czytam. Skończyłam "Wnuczkę do orzechów". Zaraz po niej przesłuchałam "I wciąż ją kocham" Nicholasa Sparksa. Po raz pierwszy sięgnęłam po audiobooka i to tylko dlatego, że natknęłam się na niego w bibliotece. Jestem mile zaskoczona tą książką. Wybrałam ją zupełnie przypadkowo i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona tą pozycją. Jest to książka o miłości, która potrafi zmienić człowieka, wywrócić młodemu mężczyźnie świat do góry nogami, a po tym wszystkim ten młody mężczyzna potrafi zrezygnować z tej miłości dla dobra kobiety, którą kocha. Rzadko płaczę przy czytaniu, ale tym razem miałam łzy w oczach.
Razem z audiobookiem wypożyczyłam jeszcze kilka książek, m.in. zaintrygowana tytułem -"Teścową oddam od zaraz" Małgorzaty J. Kursy. Tym razem to lektura lekka, łatwa i przyjemna. Jest tu tytułowa męcząca teściowa, perypetie damsko- męskie a nawet zagadka kryminalna. Czyta się dobrze. Polecam.
A teraz sięgnęłam po "Polę"Magdaleny Zimny- Louis. Tu niewiele jeszcze mogę powiedzieć na temat lektury, bo za sobą przeczytanych zaledwie kilkanaście stron.
Dziergam natomiast ciągle jeszcze Gail i mam obawy czy aby czegoś nie pochrzaniłam we wzorze, bo dziwnie mi się ta chusta układa. A tak bardzo chciałabym ją już skończyć, bo w planach już mam kolejne robótki.

11 komentarzy:

 1. Witam! Chciałam Cię serdecznie zaprosić na mojego bloga. Dopiero zaczynam swoją przygodę i miło byłoby poznać opinie innych c;

  http://w-wolnej-chwili-tworze-cos.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. czytałam tego Sparksa i tez bardzo mi się podobała ta pozycja

  OdpowiedzUsuń
 3. Sparkasa birę w ciemno, podobała mi się każda, którą czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapisuje ksiązkę do przeczytania

  OdpowiedzUsuń
 5. Sparksa nie znam, może kiedyś poznam. "Wnuczkę..." dopiero co skończyłam czytać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też dziergam pierwszą Gail i mam te same obawy. Musiałam odłożyć na parę dni, bo fiksowałam, ale chyba mi wychodzi:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie jak książki miło zaskakują :) O ile pamiętam to w Gail środek dziwnie wychodzi więc może to to? Serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
 8. "Wnuczkę...." przeczytałam. Sparksa zapiszę sobie na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 9. Powodzenia w dzierganiu chusty.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawe lektury u Ciebie, az milo poczytac :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zaciekawiłaś mnie tą książką Sparksa.

  OdpowiedzUsuń