Obserwatorzy

środa, 5 sierpnia 2015

Kolejna środa

  Tylko dzięki temu, że mam urlop udaje mi się na czas wstawiać posty w ramach Wspólnego Dziergania i Czytania organizowanego przez Maknetę.


Czytelniczo bez zmian, ale nic w tym dziwnego, bo "Testament nierządnicy" liczy sobie prawie 500 stron. Natomiast na zdjęciu nie ma pledu, tylko dwie inne robótki. Niestety nie oznacza to, że pled został skończony. W weekend skończyła mi się biała włóczka, a w zapasach brakowało mi w tym kolorze włóczki o podobnej, do stosowanej wcześniej, grubości. Żeby nie siedzieć z psutymi rękoma złapałam motek melanżu, który pozostał mi po entrelacowej chuście i postanowiłam zrobił z niego kolejną chustę, tym razem szydełkiem. Jednak tu  też włóczka skończyła się zanim chusta osiągnęła "noszalne" w moim odczuciu wymiary. Co zatem mi pozostało? Nic innego jak  wrócić do zaczętej jakiś czas temu bluzki z elementów dla starszej córki(!). Biała włóczka na pled dokupiona , ale i tak teraz na tapecie- a raczej na szydełku- owa bluzka. Może uda mi się zmobilizować i skończyć ją przed końcem lata.
Bardzo dziękuję za liczne pochwały mojego pledu zamieszczone pod poprzednim postem. W chwili obecnej mam go ponad połowę.
I jeszcze jedno- poprzedni post był 500- nym. Brawa dla Aurelii i Doris.

6 komentarzy:

 1. Śliczne elementy więc i bluzeczka pewnie będzie ładna.
  Pozdrawiam
  D.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię robić z elementów.
  Bluzka zapowiada się ciekawie, aż nabrałam ochoty na taką:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne są te elementy, bedzie prześliczna bluzeczka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Elementy mnie przerażają więc podziwiam za ich wykonywanie. trzymam kciuki za szybkie skończenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. A mi się właśnie w tym tygodniu, mimo urlopu, zdarzyło spóźnić na środę, bo goście przyjechali i jakoś tak głupio było zostawić ich dla bloga. Bluzka z elementów zapowiada się ciekawie.

  OdpowiedzUsuń