Obserwatorzy

wtorek, 12 sierpnia 2014

Maluka w plenerze

Bardzo dawno nic tu nie pokazywałam,bo czasu ciągle brak, a i skończonych robótek nie ma. Poczynanych za to bardzo wiele. Pokażę jednak w całości chustę Maluka. Link do wzoru TU Wcześniej pokazywałam jej namiastkę w stanie leżącym na stoliku. Teraz co prawda nie na ludziu, ale chociaż więcej ją widać.


Były próby zdjęć na ludziu  podczas spaceru, ale mój mąż niestety nie bardzo radzi sobie z fotografowaniem elementów garderoby, więc zmuszona jestem pokazać Wam chustę nie na ludziu, a  na drzewku.
Kolor znowu nieco przekłamany- w rzeczywistości mniej w nim chabru a więcej granatu.
Z pewnością powstanie jeszcze jedna chusta według tego wzoru, ale za czas jakiś, Najpierw niech skończę coś z tych zaczętych rzeczy.
Zaglądający tu regularnie wiedzą, że dążyłam uparcie do zrealizowania jednego z moich marzeń. Udało się. Co prawda nie w 100% ale jednak. I aby podzielić się z Wami moją radością - mam zagadkę- kto zgadnie co to za marzenie dostanie ode mnie jakiś upominek ręcznie robiony oczywiście. Odpowiedzi proszę jednak pisać nie w komentarzach, a na maila, żeby nikt nie korzystał z podpowiedzi innych. Mail: Lucyna1826@op.pl Niestety kilka osób z blogowego śwta wiedziało o co chodzi i one nie mogą brać udziału w zabawie:( Czas na zgadywanie krótki. do 15.08 do godz20
Miłej zabawy w odgadywanie, Jeżeli trafnych odpowiedzi będzie więcej zrobię losowanie.

3 komentarze:

 1. Przepiękna ta chusta. O Twoim marzeniu wiem, więc nie staję do konkursu. Życzę aby wszystko udało się do końca. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna chusta,śliczny kolor. Wykonanie perfekcyjne.
  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń