Obserwatorzy

środa, 30 września 2009

Zapisy trwają!

Jak tytuł głosi ciągle trwają zapisy na moją wymiankę. Jak do tej pory zgłosiło się 13 osób +ja 14-ta Oto lista osób chętnych do wzięcia udziału w zabawie:

1. Mika

2. Marzanna

3. reni

4. ona_i_ja

5. Sen Nocy Letniej

6. Noelka

7. slonecznik 6

8. Yrsa

9. Aneladgam

10. ciaachoo

11. Obsesja Kasiulka

12. Na kanwie zapisane

13. Skrzatka

14. Anek73

15. Edit

16. Mea

17. Amber

18. Zapachydoszafy

19. beso_78

20. Kemah

21. wred-ula

22. klaudyna

Ta lista będzie aktualizowana ja tylko będą zgłaszać się do zabawy kolejne osoby. Mam wielką prośbę- wysyłając maila z adresem bardzo proszę o dopisywanie swojego nicka. Ułatwi mi to pracę i dzięki temu uniknę ewentualnych pomyłek adresowych.

Ponieważ nie samą wymianką żyję pokażę Wam dziś coś nowego. Niestety nie będzie to jeszcze 3 w 1, bo- choć skończone- nie zrobiłam jeszcze zdjęć. Po prostu nie mam kiedy. Może jutro mi się uda.

Parę dni temu moja starsza córka została zaproszona do koleżanki na urodziny. Postanowiłyśmy, ze tym razem nie kupimy gotowego prezentu, tylko zrobimy go same. Oto co zrobiłyśmy:Kolczyki i notes. Notes kupiłyśmy gotowy, ale chciałyśmy, aby nie był taki zwykły, tylko wyjątkowy. I chyba się to nam udało, bo jubilatka była zadowolona. Chociaż jest mocno nieporadny i do tych, które tworzą dziewczyny na swoich blogach, nawet nie ma co go porównywać. Do jego ozdoby wykorzystałyśmy dziurkacze ozdobne i parę drobiazgów z zestawu zakupionego niedawno w Lidlu.

Na koniec jeszcze informacja o Candy na zaprzyjaźnionych blogach: cały zestaw cukierasów tu: http://cafe-szydelko.blog.onet.pl/

oraz śliczne serduszko tu: http://makarbelizmy.blogspot.com/

a także cudny szal i coś jeszcze tu: http://marzanna.blog.onet.pl/Urodzinowe-candy-u,2,ID391883279,n

1 komentarz:

  1. Najfajniejsze są prezenty własnoręcznie zrobione.
    Lucynko u mnie czeka premia z podziękowaniami.
    Przyszedł mi też pomysł na zabawę mikołajkową a to dzięki Tobie. Przedstawię niebawem u siebie.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń