Obserwatorzy

środa, 23 czerwca 2010

Paczuszki

Odebrałam dziś z poczty dwie przesyłki. Pierwszą była wygrana w Candy u Sarmatix W paczuszce znalazłam śliczną biżuterię (kolczyki i obróżkę) oraz pomysłową karteczkę. Bardzo Ci dziękuję, Justynko, za śliczne prezenty!
To moje drugie wygrane Candy. Czyżby zaczęła się dla mnie dobra passa?Drugą przesyłką była paczuszka z mojej motylkowej wymianki

.

Dostałam ją od Agaty

W paczuszce znalazłam dużego motyla- rodzaj ramki na zdjęcia, motylkową zakładkę do książki, notesik z motylkami, mini- karteczkę oraz czekoladę (mniam). Bardzo Ci, Agato, dziękuję za wszystkie prezenty! A moje motyle (wstyd przyznać), ale wylecą dopiero jutro:-(

Przy okazji przepraszam wszystkie uczestniczki mojej wymianki za brak aktualnych informacji, które paczki doszły, a które nie. Co prawda staram się na bieżąco odpowiadać na maile, ale też nie wszyscy do mnie piszą o wysłaniu przesyłki bądź jej otrzymaniu. Nazbierało mi się trochę pilnych spraw, którym muszę poświęcić mój czas i stąd te zaległości. Bardzo proszę jednak wszystkie osoby, które mimo wysłania paczki, nic nie wiedzą o tym czy przesyłka doszła, o maila.

Poproszę również o kontakt te osoby, które przesyłki jeszcze nie wysłały.

Ze swojej strony zapewniam, ze nikt w mojej wymiance nie zostanie pokrzywdzony! Wszyscy dostaną paczuszki, już moja w tym głowa.

Szkoda, że nie znalazł się nikt chętny na moje włóczki:-( Tyle osób pozbyło się już swoich zapasów za pomocą bloga a ja nie sprzedałam ani motka... Trudno mi to zrozumieć.

Na koniec proszę o cierpliwość wszystkie osoby, którym obiecałam upominki- nagrody. Wszystko zostanie wysłane w przyszłym tygodniu.

6 komentarzy:

 1. Gratuluję wygranej...śliczne prezenty...pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo sympatyczne prezenty ;) Cieszę się, że wszystko dotarło i że Ci się podoba :)
  Miło spojrzeć na kolorowe motylki w ten bury i mokry dzień :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję super prezentów :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne upominki dostałaś.
  A ja, dzięki Tobie też mam motylkowe prezenty.
  Dzisiaj dotarły do mnie motyle z wymianki przez Ciebie zorganizowanej.
  Baaaaaaaardzo dziękuję, że mogłam w niej uczestniczyć.
  Pozdrawiam i wielu sukcesów życzę

  OdpowiedzUsuń
 5. Dostałaś super prezenciki :).

  OdpowiedzUsuń