Obserwatorzy

niedziela, 10 lipca 2011

Monotematycznie, czyli znowu o prezentach

Dziś znowu będzie relacja z kolejnej wymianki, w której brałam udział. Tym razem organizatorką była Ania. W tej wymiance nie było konkretnego tematu, ani żadnych wymogów co do zawartości wymiankowej przesyłki. Ania wylosowała wymiankowe pary- czyli tym razem było tak, że osoba dla której przygotowywałam prezent szykowała upominek dla mnie. Moją parą była Ania. Oto co od niej dostałam:
Paczuszka zawierała dwa cudne notesy(ten mniejszy powalił mnie na kolana), trochę przydasi i słodycz, który już nie załapał się na zdjęcie:-)
Jeszcze raz dziękuję za super prezenty!
Natomiast ja przygotowałam pudełko ozdobione decu, zapachowe woreczki (wykonane wg pomysłu Moteczka, za co mam nadzieję, nie dostanie mi się po uszach) oraz przydasie i trochę dodatków herbaciano- kawowych.Tu jeszcze zbliżenie pudełeczka:A poza prezentami wymiankowymi zdarzyło mi się ostatnio dostać upominek bez okazji. Takim upominkiem obdarowała mnie Dorota. Bardzo Ci, Dorotko, dziękuję za przemiłą niespodziankę!


A oto prezenty, jakie od niej dostałam:


Weekend spędziliśmy z rodzinką poza domem. Odpoczęliśmy. Był czas na kąpiele (zarówno wodne, jak i słoneczne), czytanie, robótki, wspólne zabawy oraz spotkanie robótkowe. Ale o tym napiszę w następnym poście.

4 komentarze: