Obserwatorzy

niedziela, 28 sierpnia 2011

Wielowątkowy post

Obiecywałam tydzień temu, że pokażę zakupy jakie dokonałam u Janeczki na ostatnim spotkaniu w Gdańsku. Tym razem skusiłam się pleciony naszyjnik oraz zawieszkę. Niestety zdjęcie nie oddaje uroku tych świecidełek. Są cudne! W dodatku podobają się nie tylko mi. Noszę je z prawdziwą przyjemnością.

Tu jeszcze zbliżenie zawieszki:

Dawno temu umówiłam się z Ulą na prywatną wymiankę. Z mojej winy trochę rozciągnęła się
ona w czasie, ale już jakiś czas temu obie przesyłki dotarły. Ula zażyczyła sobie szydełkową serwetkę według upatrzonego wcześniej wzoru w kolorze ecri. O taką:


Dodatkowo miał być aniołek, a z rozpędu powstały dwa:

Natomiast dla mnie Ula wyszyła krzyżykami trzy motylkowe obrazki. A już od siebie dołożyła śliczne biscornu. Bardzo Ci, Ulu, dziękuję za te prezenty!


Przyznam, że jeszcze obrazki nie zostały oprawione, ale wkrótce zajmę się tym.
A na koniec mała rozdawajka. Moje córki robiły ostatnio przegląd książek w swoich biblioteczkach i znalazły pozycję z wczesnego dzieciństwa. Książka ma ok. 11 lat, ale mimo to jest w bardzo dobrym stanie. Nam się nie przyda, w rodzinie nie ma małych dzieci, a szkoda żeby leżała bezużytecznie. Może komuś się przyda. A oto wspomniana książka:
Oddam ją za darmo pierwszej osobie, jaka wyrazi chęć przygarnięcia jej w komentarzu. Następnie proszę o podanie mi w mailu (Lucyna1826@op.pl) adresu, pod który mam ją wysłać.


Na dzisiaj to wszystko. Robótkowo działam i to dość dużo, ale jeszcze nie wszystko mogę pokazać, bo część to są prezenty.

6 komentarzy:

 1. Śliczne aniołki i biżuteria, serwetka bardzo wiosenna :) motylki również przypominają o wiośnie :)

  Moja córcia bardzo by się ucieszyła z takiej książeczki.

  Pozdrawiam i skontaktuję się mailowo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne te motylki:))))To co Ty dostałaś i oddałaś bardzo fajne:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Same śliczności! Zakupy u Janeczki rewelacja, trudno się dziwić, ze się skusiłaś:) Motyle mają piękne kolory, a Twoje prace równie piękne.

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystkie prace są śliczne :) pozdrawiam i zapraszam do siebie :) dodaję także do obserwowanych

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna wymianka, wisior też cudo, takimi prezentami zawsze warto się chwalić :)

  OdpowiedzUsuń