Obserwatorzy

niedziela, 19 lutego 2012

Znowu o wymiankach

Dziś będzie znowu wymiankowo- prezentowo. Brałam udział ostatnio w dwóch wymiankach- walentynkowej oraz książkowej z miłością w tle. Pierwszą zorganizowała Edyta, a drugą Sabinka. W wymiance walentynkowej dostałam prezent od Moniki. Super niespodzianka. Wszystko bardzo mi się podoba i z pewnością zostanie wykorzystane. Super trafione są gazetki robótkowe, zwłaszcza ta z wzorami firanek bardzo mi się przyda. Na zdjęcie jakimś cudem nie załapał się kordonek w jasnozielonym kolorze. Bardzo dziękuję, Moniko, za wspaniałe prezenty!


Mój upominek poleciał do Anki. Przygotowałam dwie świeczki oraz drewnianą zawieszkę w kształcie serca ozdobione decu. Do tego dołożyłam trochę przydasi oraz słodkości i herbatki.


W drugiej, książkowej wymiance prezenty były wysyłane w parach. Moją parą była Karolka. Oto co od niej dostałam:


Żadnej z tych książek nie czytałam, więc tym bardziej się z nich cieszę. Do tego były śliczne zakładki oraz słodkości. Karolka, dziękuję za super prezenty!
A tutaj na zdjęciu to , co wysłałam do Karolki. Książkę "Zakład o miłość" zdążyłam wcześniej przeczytać i muszę przyznać, że dawno tak ciekawie napisanej książki dawno nie czytałam.

Nadal można zapisywać się na moje Candy. Zapraszam. Witam nowych obserwatorów. Cieszę się każdą nową osobą, zwłaszcza, kiedy niektórzy znikają... Rozmyślam nad zorganizowaniem nowej wymianki. Jeżeli się skuszę, to rozważam czy ma być świąteczna czy o innej tematyce, bo pomysłów mam kilka. Co Wy na to?

2 komentarze:

  1. Wspaniałe podarunki, takie prezenty zawsze cieszą:) Temat wymianki ja bym zaproponowała związany z kwiatami, tak już wiosennie. To właściwie propozycja mojej córki, ale ja się podpisuję pod tym pomysłem. Miłej nocki:)

    OdpowiedzUsuń
  2. miło jest dostawać - i wysyłać niespodzianki ..zawsze coś nowego zaskakującego można dostać..wspaniałe podarki.pozdrawiam serdecznie .

    OdpowiedzUsuń