Obserwatorzy

wtorek, 10 lipca 2012

Post dla cierpliwych

 Dzisiaj będzie długi post i zdjęć też nie zabraknie. Po perwsze dotarła do mnie spóźniona wymiankowa przesyłka od ZUzanny. Wszystko było bardzo starannie zapakowane. Tu zawartość przesyłki zaraz po rozpakowaniu. I zblizenia na biżutki ozdobione decu: oraz uroczego anioła z masy solnej:
 Bardzo dziękuję ZUzanno!
Jak wspomniałam wczoraj miniony weekend był bardzo udany. Zupełnie spontanicznie udaliśmy się w nasze ulubione kaszubskie strony. Oczywiście trzeba było skorzystać z okazji i odwiedzić zaprzyjaźnioną osobę. Chyba nie muszę pisać o kogo mi chodzi, bo kto z blogujących nie zna tej ciepłej osoby.
 Zdjęć niewiele, ale nie mogło zabraknąć Janeczkowych aniołów A to zdjęcie szczególnie mi się podoba- anioł i czarownica
Janeczko dziękuję za te mile spędzone chwile!
 Żeby już nie było zaległości pokaże jeszcze ostatnie z prezentów jakie dotarły do adresatek jako wygrana w moim candy. Do Anuli3333 poleciał woreczek i frywolitkowa zakładka:
 A do Agnieszki, która poprawnie i jako pierwsza odpowiedziała na moje pytanie zadane podczas tego candy, poleciał taki oto bieżniczek:Tym sposobem nagrody z candy są już u adresatek. Teraz czas nadrobić inne zagłości...Zatem zmykam do szydełka i przypominam o łapaniu licznika  2222222.

7 komentarzy:

 1. Ale śliczne biżuteriyjne decu! A jaki słodki aniołek - piękne prezenty dostałaś! Jak Kaszuby - to tylko Janeczka! Oczywiście! Piekna serwetka! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Lucynko dziękuję za miłe odwiedziny i zapraszam jak najczęściej. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale masz szczęście, że mogłaś spotkać Janeczkę, miło widzieć jej zadowoloną minę, a Twoja pewnie była równie uradowana. Bardzo fajne wymiankowe prezenty, Twoje oglądałam wcześniej i podziwiam, lubię takie różane kolorki. Bieżnik jest super.

  OdpowiedzUsuń
 4. same wspaniałe prace ..Pozdrawiam serdecznie .

  OdpowiedzUsuń
 5. Lucynko Droga... Bardzo Cię przepraszam za tę ciszę z mojej strony i za spóźnienie.. Jakoś ostatnio jestem zupełnie niezorganizowana...
  Mam nadzieję, że prezenty sprawiły Ci przyjemność, choć nie miałam zbyt wielu przydasi dla Ciebie...
  Dziękuję bardzo za prezenty, które mi wysłałaś - pudełko różane jest prześliczne i już w nie wpakowałam moje guziki scrapowe :)
  Jeszcze raz przepraszam, jeszcze raz dziękuję.. i ściskam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 6. Lucynko cieszę sie że paczka dotarła:) pozdrawiam serdecznie Sylwia i dziękuję za uczestnictwo w wymiance:)

  OdpowiedzUsuń
 7. :( i tu jest moje biżutkowe decu
  hmm nie wiem co mam o tym myśleć
  Mam nadzieję,że chociaż moja bransoletka i kolczyki dotarły do Kogoś Komu się spodobają,
  szkoda że ZuZanna i tu nie wspomniała że autorem bransoletki i kolczyków jestem ja :(
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń