Obserwatorzy

niedziela, 18 kwietnia 2010

Znowu coś zaczęłam...

Dziś zacznę od przeprosin. Obiecałam w ten weekend pokazać gotowy album wymiankowy, ale nie wyszło. Ale żeby nie było, że nic nie robię w tej sprawie, dodam, że zrobiłam w tym kierunku dwa podejścia. Ale najpierw po zrobieniu części albumu okazało się, ze zdjęcia mi się nie zapisały, a za drugim razem zapisała mi się ich część i w dodatku bez podpisów. Ale nie poddaję się i zaraz zabieram się po raz trzeci za ten album.
Pomimo problemów z albumem nie próżnowałam. Skończyłam jeden z prezentów (jutro wysyłka), podgoniłam mój mgiełkowy szal (co widać na paseczkach postępu- z 50% przesunął się na 70%)i... zrobiłam tył mojej nowej robótki. Pisałam już niejednokrotnie, że nie lubię siedzieć bezczynnie i zazwyczaj wtedy szydełkuję. Są jednak sytuacje kiedy duża rozmiarowo robótka jest nieporęczna i wtedy zazwyczaj zaczynam coś nowego. Zazwyczaj jest to serwetka, ale chwilowo mam przesyt serwetek, więc zaczęłam bluzeczkę. Model pochodzi z Małej Diany na szydełku 3/2007 Tutaj skończony, ale jeszcze nie zblokowany tył:

Poza tym zapisałam się do nowej edycji robótkowego secretpala. Zapisy trwają do 23 kwietnia. Chętni mogą jeszcze się zapisać TU.
Dziękuję za wszystkie pochwały dla mojej serwetki i wszystkie miłe słowa!

9 komentarzy:

 1. O matko, jakbym widziała samą siebie - ostatnio też mi się nieporęczna czyni jedna robótka i aż mnie korci, żeby rozpocząć następne. Początek bluzeczki interesujący. Ciekawy kolor wybrałaś.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba każda z nas tak ma u mnie leży kilka zaczętych i jakoś nie mogę ich dokończyć...bluzeczka wygląda interesująco...
  jestem ciekawa albumu wymiankowego pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja jak nigdy mam tylko jedną robótkę zaczętą!!! Bluzeczka zapowiada się interesująco:)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. tyle zaczętych robótek to nawet ja nie mam ;)
  ale cierpliwie czekam co pokażesz w całości :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki tylu zaczętym robótkom nigdy ci się żadna nie znudzi :), tył bluzeczki wygląda bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z niecierpliwością czekam na efekt końcowy.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Jejkus fajna bedzie bluzeczka juz sie nie moge doczekać

  OdpowiedzUsuń
 8. Bluzeczka fajnie się zapowiada!
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. ciekawy kolorek, wyglada super .pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń