Obserwatorzy

wtorek, 23 listopada 2010

Jeszcze o wymiance

Wczorajszy post był krótki, a dziś będzie chyba jeszcze krótszy. Wymiankowe losowanie przeprowadzone z pomocą moich córek. Wkrótce zabieram się za wysyłanie maili. Jednak uprzedzam, że nie wszystkie maile wyślę jeszcze dziś, bo mam ich do wysłania 31. Trochę to czasu zajmuje, a z doświadczenia wiem, że pośpiech jest tu niewskazany. Zatem upraszam o jeszcze odrobinę cierpliwości.

5 komentarzy:

 1. Lucynko nie śpiesz się, wiem jak z wielką uwagą posty z adresami trzeba pisać.
  Będę spokojnie czekała na wiadomość, chociaż przyznam, że ciekawość moja ogromna:))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. też jestem ciekawa, kto będzie moją parą...

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja tak z innej beczki, bo jeszcze maila nie dostałam i możliwe, że jak dostanę to pytanie będzie nieaktualne, ale... czy poznajemy tylko adres czy jakieś namiary na blog lub zainteresowania wylosowanej osoby? bo można by było lepiej dopasować zawartość paczki :)I czy pary na zasadzie a-b, b-a, c-d, d-c, czy a-b, b-c, c-d itd? Tzn. czy wylosowana osoba też dla nas szykuje czy nie? Może pytania banalne, ale to moja pierwsza wymianka, więc proszę o cierpliwość :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam z niecierpliwościa na moją wylosowaną osobe. Ale cierpliwie. Lucynko zapisując sie na wyinke już można było tworzyć nasze dzieła, teraz po dostaniu adresiku i bloga można dobrać przydasie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń