Obserwatorzy

czwartek, 28 kwietnia 2011

Szydełkiem

Jak obiecałam pokazuję wreszcie coś zrobionego przeze mnie szydełkiem. Koleżanka poprosiła mnie o wykonanie sukieneczki do chrztu dla jej chrześniaczki. Zadanie było o tyle trudne, że nie widziałam dziecka, ani nie miałam żadnego jej ubranka na wzór. Jedynie długość sukienki. Robiłam zatem w ciemno. Wyszło jednak nieźle. A sukieneczka spodobała się.
Zrobiłam ją z Sonaty. Zużyłam ok.15 dag. Szydełko 2,5. Wzór sukienki jest kombinacją wielu wzorów przeglądniętych w sieci.

Zapewne stali czytelnicy mojego bloga dziwią się, że po ostatnich rzadko pojawiających się postach, teraz piszę dużo częściej. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że mam co pokazywać;-) I jeszcze dwa posty mam "w zapasie".

20 komentarzy:

 1. Śliczna sukieneczka! Podziwiam to Twoje szydełkowanie :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjna sukieneczka. Chciałabym posiadać takie zdolności :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo śliczna!!!Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Słodka sukieneczka. I pomyśleć, że moja Córcia 3 lata temu była chrzczona w "kupnym" ubranku, a mi nawet przez myśl nie przeszło, ze kiedyś będę robiła na szydełku...
  Pozdrawiam i czekam na kolejne wpisy...

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna sukienusia. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna sukieneczka; nie dziwię się, że się spodobała.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za chęć udziału w zabawie ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. przepiękna sukienunia. nie wiem, czy i ja przypadkiem się nie przymierzę do wydziergania sukieneczki na chrzest (bo moja Zuzka niebawem będzie musiała w niej wystąpić)

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczna ta sukieneczka. Właśnie zamierzam zrobić coś w tym stylu, dla małej dziewczynki, nie wiem jednak jeszcze za bardzo jak się za to zabrać.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń