Obserwatorzy

sobota, 17 lipca 2010

Nikt nie zgadł

Tak jak wspominałam zagadka była trudna. Myląca była pora- sobota wieczór, ale nie o miłość chodziło. Przy okazji dodam, że chociaż o mężu w zasadzie nie piszę, to posiadam go- tego jednego, jedynego od blisko 16-u lat. A chodziło o... egzamin. Nic nie pisałam na blogu o tym, że od października ubiegłego roku podjęłam studia magisterskie (zachciało się studiować na stare lata). Rok studiów w zasadzie mam już za sobą i dziś wieczorem był ostatni egzamin. I to niestety trudny, z gatunku tych, co to jak się zaliczy, to w zasadzie studia ma się prawie za sobą.
Wyniki będą znane dopiero za tydzień (egzamin był pisemny), ale mam obawy, że mimo tych wszystkich trzymanych przez Was kciuków, poszedł marnie. I to nie tylko moje odczucie, bo pytania były trudne. Jeżeli moje przeczucia mnie nie zmylą to czeka mnie poprawka we wrześniu:-(
Ale póki co mam wakacje a za tydzień wyjeżdżam na urlop. Czas odpocząć.

15 komentarzy:

 1. a ja myślę że nie będzie tak źle.
  życzę udanych wakacji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wierzę, że mimo słabszych przeczuć efekt końcowy będzie lepszy niż się spodziewasz, wówczas odetchniesz i będziesz się cieszyć z zasłużonego odpoczynku na całego :) Pozdrawiam i niezmiennie trzymam kciuki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba być optymistką - myślę, że będzie do przodu. Miłego urlopu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasem nam się wydaje,że poszło źle a jest zupełnie odwrotnie.Życzę Ci tego z całego serca, zwłaszcza,ze ja ciągle jestem "starą studentką"- po magisterce , to już moja 3 podyplomówka.Jak się rozsmakujesz w życiu studenckim to kto wie ile jeszcze takich egzaminów przed Tobą?Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bądź dobrej myśli!Odpoczywaj na całego bez względu na to jaki będzie wynik.A swoją drogą ciekawa trochę jestem jakie to studia podjęłaś?

  OdpowiedzUsuń
 6. Bądź optymistką.Nie będzie źle!
  A teraz pysznie wypoczywaj!Ładuj akumulatory póki co.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. na pewno przeczucie Cię myli! udanego urlopu, zrelaksuj się, odpocznij!

  OdpowiedzUsuń
 8. No to rzeczywiście trudna zagadka... Jeszcze raz życzę mimo wszystko powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 9. Lucynko, bądź dobrej mysli! Na pewno wszystko będzie dobrze. Życzę udanego urlopu. Wracaj wypoczęta i pełna zapału do dziergania. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. udanego urlopu w takim razie :)) i koniecznie pokaż co sobie wydziergałaś na wakacjach ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. A swoją drogą co za dziwaczna godzina na egzamin!
  Wracaj do nas radosna i uśmiechnięto-wypoczęta.

  OdpowiedzUsuń
 12. bedzie dobrze, odczucia czasami myla. Milego odpoczynku.

  OdpowiedzUsuń