Obserwatorzy

wtorek, 8 lutego 2011

Będzie się działo...

Kilka dni temu na moją prośbę dotyczącą wymianki serwetkowej odpowiedziała Bożena. Błyskawicznie ustaliłyśmy szczegóły naszej wymianki i już pod koniec ubiegłego tygodnia przesyłki dotarły na miejsce. Spodziewałam się, że dostanę 12 serwetek, a okazało się, że w kopercie było ich aż 30! W dodatku wszystkie śliczne, a ponadto w kopercie znalazłam uroczy hafcik i sympatyczną karteczkę. Jeszcze raz Ci Bożenko, dziękuję!
A oto te skarby:


A żeby te serwetki wykorzystać potrzebne mi były rzeczy, na które je przykleję. Miałam w planie wizytę w pewnej stolarni, która m.in. wykonuje przedmioty do decoupage, ale moja choroba popsuła mi moje plany. Zatem włączyłam internet, przejrzałam kilka stron, aż trafiłam TU. Zakupy poczyniłam w piątek, a już dziś odebrałam paczkę z rąk kuriera. Oto co zawierała:


Rzeczy narazie niewiele, bo to moje początki i wszystko drobiazgi. Za duże formy jeszcze nie mam odwagi się zabrać.

Na koniec jeszcze jedno- gdyby jeszcze ktoś chciał wymienić się ze mną serwetkami, zapraszam.
Co prawda czekam jeszcze na jedną wymiankową przesyłkę, ale od przybytku głowa nie boli:-)

8 komentarzy:

 1. Z niecierpliwością czekam na efekty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z przyjemnością obejrzę decu na tych przedmiotach;A serwetek-od wyboru do koloru:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje pięknych serwetek. Ciekawa jestem jak Ci wyjdzie decu.Mnie ta technika fascynuje od dawna ale jeszcze nie próbowałam.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Decu -wyjdzie Ci super jak wszytsko co robisz..pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. oj tam oj tam Lucynko:))))cieszę się że się przydadzą:))))to jeszcze adres hurtowni decoupage w której ja się zaopatruję,ale mają też wysyłki:)www.decoupage.net.pl Skoczów ul.Górny Bór 19:)no i w empikach jeśli jest w Twoim mieście pojawiły się pudełka,kuferki i inne drobiazgi do deku za niewielkie pieniądze:))))miłego tworzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia Ci życzę w realizacji planów i zdrowia oczywiście. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. podziwiam,podziwiam. decu tez mi się śni,ale jakoś nie mogę się zebrać. powodzenia deha jola (mam ostatnio klopoty z komentarzami w koncie google)

  OdpowiedzUsuń
 8. Z niecierpliwością czekam na nowe prace :).

  OdpowiedzUsuń