Obserwatorzy

środa, 29 czerwca 2011

Prezenty

Dzisiaj rano listonosz przyniósł mi dwie przesyłki. Większa przywędrowała do mnie z Gliwic, gdzie mieszka Archer. Jest to prezencik z Wymianki 'Z książką na wakacje" zorganizowanej przez Sabinkę. To jest ta sama wymianka, w której brałyśmy udział -córka i ja. A oto zawartość:Dostałam dwie książki: "Kochaj i tańcz" Manueli Kalickiej oraz "Granicę lodu" Lincolna Childa. Bardzo się cieszę z obu pozycji! Po pierwszą książkę sięgnie zapewne również moja starsza córka, natomiast druga zaciekawi pewnie i męża. Do książek dołączona była zakładka, widokówka oraz całe mnóstwo "czasoumilaczy". Archer bardzo dziękuję za przesyłkę!

Natomiast druga koperta przyleciała do mnie z Kaszub, od kochanej Janeczki. Jakiś czas temu, na Gdańskim spotkaniu robótkowym poprosiłam Janeczkę o naprawę sutaszowego naszyjnika- mojego pierwszego nabytku, a zarazem jednego z pierwszych dzieł Janeczki. Miałam odebrać go osobiście, ale skoro jak dotąd nie udało mi się jej odwiedzić, Janeczka postanowiła mi go odesłać. A jak to u Janeczki bywa- nie odesłała mi go samego, tylko w towarzystwie frywolitkowych kolczyków. Oto zawartość przesyłki:


A tu jeszcze zbliżenie cudnych kolczyków:Janeczko, jesteś kochana! Bardzo Ci dziękuję!


A skoro wspomniałam o dziełach Janeczki, to jeszcze pochwalę się kolczykami, jakie od niej zakupiłam na spotkaniu w Gdańsku:


Moje sówki (bo bardzo mi one sowy przypominają) były ze mną na obronie:-)

Bardzo dziękuję za tyle miłych słów, jakie napisaliście pod poprzednim postem.


Tak jak obiecałam, wrócę jednak do wcześniejszych komentarzy.

Ela 17, Anka, DudiTka, Asia- ESPRIT, agus 2003, mareju, eve-jank, tkaitka, dziękuję z całego serca!

Anno, dziękuję. Rzeczywiście wzięłam na siebie sporo zobowiązań, ale dla mnie ten blogowy świat jest czasami odskocznią od trosk dnia codziennego, od kłopotów, o których pisać nie zamierzam.

Aurelio, dziękuję. Chyba rzeczywiście komuś nie o to "przepraszam" chodziło, a raczej o użalenie się nad sobą. Mi też się zdarzyło, że od ponad roku czekam na pewną wygraną w candy (której pewnie już nie dostanę), oraz kiedyś bardzo długo czekałam na jedno z moich Podaj dalej. Ale nie będę pisała kto wobec mnie "zawinił', bo według mnie, tu nie ma winy. To tylko zabawa i moim zdaniem- nie warto tego roztrząsać. Wiele osób dyskutując o moim przewinieniu nawet nie skojarzyło (poza Tobą chyba), że w ogóle chodzi o mnie. Po prostu zaatakowali, bo tak wypadało. A wkrótce po tym, o ironio, pocieszali mnie.....

Beatko, Tobie dziękuję najbardziej. Twój komentarz powinnam chyba wkleić tam, gdzie o mnie dyskutowano. Jesteś uważnym czytelnikiem. Jeszcze raz dzięki Ci za dobre słowo.

Aneto, witaj na moim blogu! Miło mi będzie gościć Cię u siebie.


aluza, żeby brać udział w dyskusji, trzeba wiedzieć o czym się pisze.

8 komentarzy:

 1. mam nadzieję, że książki przypadną do gustu i się spodobają :) pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. Same słodkości! Książek zazdroszczę ...
  Nie myśl już o przykrościach.
  Radości i uśmiechu na każdy dzień wakacji Ci życzę!

  OdpowiedzUsuń
 3. przesylki bardzo miłe
  wypoczywaj
  konKata

  OdpowiedzUsuń
 4. to teraz pozostaje życzyć mnóstwa czasu na czytanie:) kolczyki od Janeczki przecudne

  OdpowiedzUsuń
 5. Biżuteria prześliczna :))) ale Janeczka ma złote ręce, więc nie może być inaczej :)))
  A w tej nieprzyjemnej sprawie, nie wiem, na którym blogu to było, bo pewnie bym skomentowała. Osobiście jestem wyczulona na wszelkie plotki, oszczerstwa i rzucanie w innych błotem. Pisałaś kilka razy o tych zaległościach i przepraszałaś za nie, więc nie rozumiem po prostu takiej złośliwej i głupiej nagonki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super prezenty , piękna biżuteria .

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne prezenciki dostałaś :)

  OdpowiedzUsuń