Obserwatorzy

wtorek, 21 czerwca 2011

Wymianka różana u Moteczka

Dzisiaj nadszedł czas chwalenia się prezentami otrzymanymi i przygotowanymi w ramach różanej wymianki u Moteczka. Jeszcze rano byłam pełna obaw czy w ogóle będę miała co pokazać, bowiem moja przesyłka była w drodze (zawiniłam i wysłałam ją wczoraj), a ponadto do mnie nic nie doszło. Jednak szczęście się do mnie uśmiechnęło i listonosz przyniósł mi paczkę od Doroty. Oto jakie cuda dostałam:
Spieszyłam się z tymi zdjęciami, ponieważ wybierałam sie z córkami na zakupy do Gdańska. Pstryknęłam jeszcze kilka zbliżeń, ale jak mówi przysłowie- co nagle, to po diable. Wyszły byle jakie ,zatem jutro postaram się zrobić lepsze, bo nie wytrzymam jak się nie pochwalę tymi cudami, jakie przygotowała dla mnie Dorota. Bardzo Ci, Dorotko, dziękuję za wszystkie upominki! Są cudowne!
Moja paczuszka, chociaż późno wysłana, również dotarła do adresatki, którą jest Barbara. Fotka przedstawia co dla niej przygotowałam:Z pośpiechu zapomniałam dorzucić trochę przydasi, za co bardzo przepraszam. Na szczęście szal się spodobał i obdarowana zadowolona.
Dziś dostałam również przesyłkę z innej wymianki, a o tym w następnym poście.


8 komentarzy:

 1. Śliczne różane prezenty zrobiłaś i dostałaś,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ważne że wszystko dotarło na czs.Szal chwaliłam u Barbary-spisałaś się na medal :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana, ja jestem bardzo zadowolona;-)
  Zrób zdjęcia, bo u Doroty do tej chwili nie ma relacji z wymianki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super prezenciki zrobiłaś i dostałaś

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdolniacha z Ciebie, fajny szaliczek wydziergałaś i masz konszachty z pocztą, że Twoja przesyłka tak szybko dotarła. Pozdrawiam - Mangosia

  OdpowiedzUsuń
 6. U Basi podziwiałam już Twój wymiankowy prezent, ale ten szal musi być cudownie "przytulaśny":)))

  OdpowiedzUsuń