Obserwatorzy

sobota, 25 czerwca 2011

Tym razem o książkach

Nie wspominałam wcześniej na blogu, że poza robótkami bardzo lubię również czytać. Nie piszę tu jednak o przeczytanych pozycjach, bo postanowiłam nie mieszać tematyki robótkowej z literaturą. Wyjątek stanowić będą wzmianki o książkowych wymiankach, w których czasami biorę udział. Ostatnio zapisałam się na taką wymiankę u Sabinki. Co więcej zapisałam też moją starszą córkę- Jagodę, która- choć nie ma swojego bloga- bardzo lubi czytać, a organizatorka zgodziła się na jej udział. Tak się złożyło, że wymiankową przesyłkę Jagoda już dostała, a ja jeszcze czekam. Natomiast nasze przesyłki zostały wysłane i w poniedziałek powinny znaleźć się u adresatek. A oto co dostała Jagoda:

Przesyłkę dla Jagody przygotowała Marta, za co bardzo dziękujemy! Zawartość przesyłki bardzo się podoba mojej córce. Dziękujemy również Sabince za możliwość udziału w tej wymiance!


A teraz zmykam. Kończę właśnie kilka prac decu. Część z nich postaram się pokazać jutro.


Co do moich zaległości- powolutku je nadrabiam. W piątek wysłałam trzy przesyłki, a w poniedziałek zamierzam wysłać kolejne trzy.Jak dobrze pójdzie, to pod koniec tygodnia "wyjdę na prostą".


Dziękuję za komentarze pod poprzednim postem, jak i za zapisy na moje Podaj dalej. Poszło błyskawicznie- zapisały się: Konkata, Wioleta i Dorota. Wasze adresy już mam i obiecuję, że do końca wakacji dostaniecie ode mnie upominki.

6 komentarzy:

 1. Jagódce życzę przyjemnej lektury :)
  Mam nadzieję, że "spotkamy" się w kolejnej wymianie już niebawem :):):) pewnie w innym miejscu...

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna wymianka. Czytać też bardzo lubię-pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. POmysł internetowych wymianek jest świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocze zakładki, a bloga dodaję do obserwowanych, bo widzę, że warto do Ciebie zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładny wymiankowy zestaw - pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. O! Mam nadzieję, że książki przypadną do gustu, szczególnie polecam moja ukochaną Zarzycką :)

  OdpowiedzUsuń