Obserwatorzy

niedziela, 6 grudnia 2009

Album, którego nie ma

Dziś miałam opublikować album prezentów jakie otrzymaliśmy w wymiance " Kot w worku". Niestety albumu nie będzie, ponieważ jeszcze nie otrzymałam wszystkich wymiankowych zdjęć. Co więcej- jeszcze nie wszyscy te prezenty otrzymali. Niestety poza jedna osobą nikt do mnie nie pisał o ewentualnym opóźnieniu. Szkoda, bo łatwiej jest czekać jeżeli wiadomo z jakiej przyczyny owe opóźnienie zaistniało. W jednym przypadku mógł pojawić się błąd w adresie, ponieważ poczta odesłała paczkę nadawcy, ale to raczej uda się szybko wyjaśnić. Jedna paczka poleciała za granicę, a inna stamtąd do naszego kraju, więc mogło wystąpić opóźnienie. A co z resztą? Wysłałam maile do wszystkich którzy nie przysłali mi zdjęć otrzymanego prezentu i teraz czekam na odpowiedź. Moja wina, że nie zrobiłam tego wcześniej, ale miałam ostatnio"gorący okres" a do tego w weekend wyjeżdżałam i dopiero co wróciłam. Album opublikuję zatem dopiero wtedy, gdy otrzymam zdjęcia wszystkich prezentów.

Odpowiadając na komentarze:
Dziękuję wszystkim za pochwały mojego wianka i aniołka.
beso_78 obręcz do wianka kupowałam w zaprzyjaźnionej pasmanterii. Jeżeli chciałabyś taką nabyć, a nie dostaniesz w swojej okolicy, to napisz na maila.
blog niedzielny, witam na moim blogu.

4 komentarze:

 1. o, jaka szkoda że jeszcze nie ma albumu))
  zapraszam po wyróżnienie

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim razie poczekamy cierpliwie na album.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj!
  Mam ostatnio problemy z pocztą , więc odpowiem tutaj , nie otrzymałam przesyłki z wymiany "Kot w worku" . Pozdrawiam serdecznie Yrsa

  OdpowiedzUsuń