Obserwatorzy

środa, 29 września 2010

Informacyjnie

Dziś krótko i informacyjnie. Przede wszystkim zapraszam wszystkich chętnych do udziału w robótkowym spotkaniu, które odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 16.00 w Hotelu Scandia w Gdańsku.
Druga sprawa- chodzi mi po głowie kolejna wymianka, ale biorąc pod uwagę różne opinie na temat takich zabaw oraz sytuacje kiedy uczestnicy nie wywiązują się z obietnic, zastanawiam się czy warto. Tym bardziej, że na trzy zorganizowane przeze mnie wymianki tylko jedna przebiega bez zastrzeżeń. Proszę napiszcie w komentarzach czy warto, Waszym zdaniem, coś zorganizować.

7 komentarzy:

 1. Na spotkanie się wybieram a jak masz fajny pomysł wymianki to też się zapiszę. Pozdrawiam i do zobaczenia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. czemu spotkania są zawsze kiedy jestem przed wypłatą.
  na wymianke ja się pisze jeśli zrobisz

  OdpowiedzUsuń
 3. Najprościej dopuszczać do wymianki osoby sprawdzone, które brały udział w jakiejkolwiek i wiesz że się wywiązały:D .... to sobie gola strzeliłam :D jeszcze nie brałam udziału w żadnej tak dużej ale znając szczęście moje akurat ja bym trafiła na osobę nieodpowiednią:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mysle ,ze warto nawetjak ktos daciala. Mozna w gronie osob zaufanych ( ktore sprawdzily sie np w3wymianach )ustalic plan awaryjny ,jak wynagrodzic wspolnymi silami udzial osbie,ktora miala pecha i trafila na kogos nieuczciwego. Planu nie podawac do wiadomosci publiczne , zeby nie stal sie on wyjsciem wlasnie dla osob nieuczciwych a spelnial swoja role. Mozna tez ograniczyc liczbe uczestnikow ,npjedna wymiana 20osob i zamknac liste.Mozna tak bez konca kombinowac ,ale podsumowujac to warto,w koncu jest wiecej uczciwych i solidnych :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też uważam,że warto,teraz jesień,więcej czasu na robótki,warunkiem przyjęcia może być to że ktoś nie zawalił w poprzednich wymiankach,w końcu już trochę się wszystkie znamy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dokładnie! Jeśli ktoś nie umie się bawić to nie przyjmujcie do wymianek! Ja strasznie lubię podglądać te zabawy blogowe, choć niestety w wymiance nie będę brała raczej nigdy udziału... Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Warto ... jak masz pomysł, to organizuj; ogólnie, to bardzo fajna zabawa, tyle fajnych rzeczy powstaje, które pewnie by nie powstały, gdyby nie wymianka.
  W mojej lawendowej wymiance udział wzięło 60 osób i tylko z dwiema miałam troszeczkę problemów, ale ostatecznie i te dwie osoby prezenty przygotowały i wysłały; jedna mnie za wykonanie prezentu po terminie przeprosiła, a druga za upomnienie "z pazurami" się na mnie rzuciła.
  Podpisuję się pod słowami moich przedmówczyń - lista wymiankowiczów musi być weryfikowana; nawet jeśli ktoś ostatecznie po kilku napomnieniach prezent wykonał i wysłał, nie oznacza to, że ta osoba jest godna zaufania:(
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń