Obserwatorzy

poniedziałek, 3 maja 2010

Podaj dalej po raz trzeci

Dziś będzie krótko i bez zdjęć. Zapisałam się po raz kolejny do zabawy "Podaj dalej", a że to mój trzeci raz, więc postanowiłam nie zwlekać. Tym razem "załapałam się" na blogu u Matricarii. Zasad zabawy nie będę po raz kolejny tu wklejać. Kto tej zabawy nie zna, zapraszam TU. Ale zapisać się na upominek przeze mnie wykonany można pod tym postem.
Kolejna sprawa to moja motylkowa wymianka. Bardzo się cieszę, ze cieszy się ona tak dużym zainteresowaniem. Ale moja prośba do uczestników zabawy jest taka- proszę w mailu z adresem nie zapominać o dopisku czy zgadzacie się na ewentualne wysłanie paczki za granicę. Dziewczyny, które brały udział w mojej poprzedniej wymiance- Wasze adresy mam ale nie wiem co z tą wysyłka za granicę?
Robótkowo cały czas działam. Właśnie skończyłam serwetę na moją prywatną wymiankę. Poza tym pewnie zacznę coś nowego, bo właśnie uświadomiłam sobie, że za 19 dni idziemy na rodzinną imprezę i przydałaby mi się jakaś nowa kiecka.

4 komentarze:

 1. Ja bardzo chętnie wezmę udział w zabawie! Pozdrawiam serdecznie!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj, Lucynko.
  Przed przyłączeniem się do zabawy "Podaj dalej"
  chcę się zapytać o szczegóły. Jeżeli zgłosiłaś swój udział u 3 osób, to dostaniesz 3 upominki. Jeżeli sama 3 razy organizujesz "Podaj dalej", to wysyłasz prezenty do 9 osób.Czy na tym to polega?

  A może zabawę tę ogłaszasz u siebie 1 raz, a zapisujesz się u innych osób 3 razy. Wtedy, wg. moich obliczeń wychodzi 3 za 3. Jak to ma być?
  Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, bo mam ochotę na upominek przez Ciebie wykonany. W ciągu 365 dni mogę też wysłać moje prace i
  dla 9 osób, ale muszę wcześniej o tym wiedzieć

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapisuję się, chętnie. Dziękuję za wyjaśnienie zasad. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń