Obserwatorzy

czwartek, 13 maja 2010

Rozdawajki

Zapisałam się na losowanie u Babci Vilemo
Oraz u Miki Co prawda jeszcze nigdy nic nie wygrałam i ciągle tylko żyję nadzieją, ze tym razem szczęście się do mnie uśmiechnie.

Jeszcze przez kilka dni można zapisywać się na moją wymiankę z motylem w tle. Szczegóły TUTAJ Do tej pory zgłosiły się 42 osoby plus ja jako 43. Na bieżąco śledzę nadchodzące w sprawie wymianki maile i nadal brak mi adresu maggie, która nie odzywa się do mnie. Proszę odezwij się! Jeżeli nie będę miała tego adresu do dnia losowania, będę zmuszona wykreślić Cię z listy.

I jeszcze jedno- aby wziąć udział w wymiance wcale nie trzeba mieć swojego bloga. Wystarczy jedynie napisać mi w mailu kilka słów o sobie- wiek, ulubione techniki, kolory- te ulubione i te niechciane itp.

Na koniec zapraszam do pozostawiania komentarzy na moim blogu. Policzyłam ostatnio i wyszło mi, że powoli zbliżamy się do 1500-ego komentarza, który mam zamiar nagrodzić jakimś upominkiem.

2 komentarze:

  1. Chciało by się do rajau...ale jak ktoś niewiele umie na komputerze, to się nie pcha w żadne zabawy blogowe,chyba, że zostanie "wywołany do tablicy".Ja zostałam.A i tak nie wiem, czy sprostam...Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapomniałam napisać, że OGROMNIE podoba mi się zdjęcie Babci Vilemoo. Czy to ta z Sagi o ludziach lodu? :))

    OdpowiedzUsuń