Obserwatorzy

czwartek, 27 września 2012

Prezenty

W poprzednim poście wspomniałam, że pochwalę się wkrótce prezentami, jakie otrzymałam od kochanych duszyczek w Gdańsku podczas spotkania Maranciaków. Zatem się chwalę, bo jest czym. Koralikowy naszyjnik od Janeczki jest prezentem na zbliżajace się moje urodziny:
  Natomiast frywolitkowy naszyjnik i bransoletka od nieblogujacej Irenki podarowane ot tak z dobroci serca.

Bardzo Wam obu dziękuję! Jesteście kochane! To dla Was (i jeszcze kilku dobrych dusz) ciągle jeszcze chce mi się jeździć na te spotkania.
 A teraz pokaże to co ode mnie dostały inne blogowe koleżanki. Oto prezenty z e spóźnionego nieco Podaj dalej wysłane do KonKaty:


  oraz Violetty666
Do obu dziewczyn wysłałam moje sutaszowe prace z obawą czy im się spodobają. Wiem, że sutasz nie wszystkim się podoba, a poza tym ja dopiero uczę się tej techniki. Ale chyba się udało sprawić im przyjemność.
Zazwyczaj wysyłam wszystko priorytetem, ale tym razem coś mnie podkusiło, żeby wysłać je zwykłym poleconym i przesyłki "szły" od soboty aż do wczoraj. Już powoli zaczynałam się bać o ich losy. Na szczęście doszły do adresatek.
Ostatnio na spotkaniu w Gdańsku rozmawiałam z Janeczką o różnych technikach- o tych nam najbliższych i tych, które zaledwie lubimy. W chwili obecnej mogę powiedzieć, że szydełko, sutasz i frywolitka (w tej właśnie kolejności) to techniki, które pokochałam, a decu oraz druty tylko lubię.

6 komentarzy:

 1. Piękne prezenty :) Te dostane i wysłane :) Listy technik nie będę robiła bo byłaby dłuuuuga... Ale mogę śmiało powiedzieć, że frywolitka od kiedy ją zaczęłam robić podbiła moje serce i to ona stoi na pierwszym miejscu tego co lubię Naj... Naj... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piszesz o urodzinach - to ja już składam najlepsze życzenia - jakbym nie miała okazji później. Bardzo mi się podoba ten pierwszy naszyjnik - ech ta Janeczka - Ona to zawsze coś pięknego wymyśli. Widzę, że Twoje sutaszowe wytworki wyglądają na bardzo profesjonalne - a Ty piszesz, że dopiero się uczysz! Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne rzeczy. Jak patrzę a ten fioletowy woreczek, to jakbym widziała swój ;) cudny! Pozdrawiam i również składam wcześniejsze - najlepsze życzenia urodzinowe!

  OdpowiedzUsuń
 4. Lucynko bardzo dziękuję za prezencik:)) a swoją drogą bardzo ładnie Ci sutasz wychodzi:)) pozdrawiam Viola

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech urodziny będą piękne i miłe, radosne i spędzone z ludźmi,których kochasz
  dziękuję raz jeszcze
  sutasz jest znakomity
  KonKata

  OdpowiedzUsuń